СУВЕНІРНА ПРОДУКЦІЯ

Сувенірна продукція з логотипом – найкраща прикраса для організації тривалого використання. Для офісу та для будь-яких івентів, від днів народжень до державних подій, для промо-акцій, конференцій, для кафе, ресторанів і готелів, для підтримки і зав’язування ділових контактів з партнерами і для залучення максимальної уваги клієнтів до вашої компанії


Візитки


Сертифікати та дипломи


Папки


Вітальні адреси та грамоти


Бланки

Пакети

Календарі

Щоденники

Наліпки та єтикетки

Блокноти

Посвідчення

Наша друкарня створює рекламну продукцію для різних індустрій. З її допомогою компанії розповідають про себе і свої послуги, вітають колег, партнерів і співробітників зі святами, інформують про майбутні заходи і новини. Залежно від поставлених завдань це можуть бути зошити, блокноти, календарі, листівки, каталоги або брошури – будь-яке рішення ми виконаємо якісно і в обумовлений термін.

Наша відміннысть від безлічі дрібних друкарень в тому, що ми без проблем справляємося з друком книг і журналів. Причому працюємо не тільки з готовими макетами, а й розробляємо їх самостійно. Крім того, забезпечуємо додрукарську підготовку та здійснює всі післядрукарські процеси (різання, скріплення, фальцювання, тиснення). Таким чином, наша друкарня бере участь у виробництві книги або журналу від початку до кінця.

Також ви можете більш докладно дізнатися про ДРУК СУВЕНІРНОЇ ПРОДУКЦІЇ та ПОСЛУГИ ВИДАВНИЦТВА